Hakkımızda

ARHAN İNŞAAT

Aydın ili ve ilçelerinde; fabrika, plaza, sanayi tesisi inşaatları, hayvan çiftlikleri, hafriyat -dolgu işleri, prefabrik ve konut inşaatlarında bölgenin öncü firmalarından olan Arhan İnşaat bir çok projeyi gururla beğeninize sunuyor.

Modern konut ihtiyacına; 24 saat güvenlik, fitness center ve bir çok özellik ekleyerek,bölge insanının layık olduğu yaşam standartlarına ulaşmasını sağlıyor.Üstelik bu modern ve yüksek yaşam standartları herkese, herkeseye uygun fiyatlarla…

VİZYON & MİSYON

grafik

HEDEF

İnşaat, ulusal ve uluslararası alanda hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir büyümeyi hedef edinmiştir.

isguv

İŞ GÜVENLİĞİ

Çevreye saygılı olmak, sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek, müşteri memnuniyetini artırmak, mükemmelliği yakalamak, güvenilirliği koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli bir gelişme içinde olmaktır.

hak1

VİZYONUMUZ

Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.